Doprava stavebnin po Mělníku pouze 200,- Kč. Rozvoz doplňkového sortimentu (nápoje, med) po Mělníku 100,- Kč. Osobní odběr zdarma.

Sádrová deska Glasroc H 12,5x1250x2000mm

Kód: 01-0600
1 433,30 Kč / ks
Skladem (12 ks)

Ohebná impregnovaná protipožární sádrová deska vzdorující plísním

Detailní informace

Detailní popis produktu

Deska Glasroc H má zvýšenou vodoodpudivost a odolnost proti plísním díky skutečnosti, že v ní nejsou použity žádné organické součásti.

Výjimečné technické parametry desky Glasroc H umožňují konstrukcím suché stavby plnit spolehlivě svou funkci i v prostředích, která jsou často vystavena nadměrné vzdušné vlhkosti, jako jsou např. průmyslové prádelny či velkokapacitní vývařovny, a v interiérech s trvalým výskytem vody, ke kterým se řadí haly plaveckých bazénů, veřejné sprchy ve sportovních zařízeních, wellness centra a podobně.

Líc desky Glasroc H je upraven tak, aby bylo možno provádět přímou aplikaci keramického obkladu (bez nutnosti penetrace). Technické parametry desky umožňují provádět keramický obklad stěn již na konstrukci jedenkrát opláštěnou bez nutnosti redukovat rozteče konstrukčních profilů.

Desky je možno použít pro obloukové podhledy i příčky až do poloměru 3 m bez nutnosti předchozího navlhčení. V porovnání s tradiční zděnou technologií dosahují konstrukce Glasroc H vynikajících hodnot zvukové izolace.

Doplňkové parametry

Kategorie: Suchá výstavba a izolace
Hmotnost: 26.25 kg
Tloušťka: 1,25 cm
Vlastnosti: Impregnovaná, Protipožární, Stavební deska
Šířka: 125 cm
Délka: 200 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: