Doprava stavebnin po Mělníku pouze 200,- Kč. Rozvoz doplňkového sortimentu (nápoje, med) po Mělníku 100,- Kč. Osobní odběr zdarma.

RAPI-TEC UniPlus 4x20 500ks

Kód: 21-0140
288,90 Kč / bal
Skladem (4,296 bal)

Speciální ruty pro spojování deskových dřevěných materiálů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vruty Rapi-tec® UniPlus jsou určeny pro spojování a připojování dílů z deskových materiálů a ze dřeva. Ideální jsou pro spojování lamino desek na plocho, tzv. tuplování desek a dvou OSB desek, např. při zhotovování podlah suchou cestou.
Optimalizovaná konstrukce pro deskové materiály. Jehlová špička snadno proniká tvrdou povrchovou vrstvou lamino desky a vrut se tak velmi rychle zakusuje. Rychlé zašroubování vrutu zajišťuje jednochodý rychlý závit. Závit pod hlavou zajišťuje přitlačení připojovaného dílu k podkladu a u OSB desek zajistí zapuštění hlavy vrutu ve všech případech. Zapuštění hlavy do materiálu dále usnadňují drážky pod hlavou. Hlava vrutu je vybavena drážkou Tx pro precizní přenos kroutícího momentu potřebného na zašroubování. Vruty Rapi-tec® UniPlus jsou vyrobeny z tepelně zpracované uhlíkové oceli s povrchovou úpravou bílým galvanickým zinkem bez škodlivého šestimocného chromu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Spojovací materiál
Délka: 20 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: