Doprava stavebnin po Mělníku pouze 200,- Kč. Rozvoz doplňkového sortimentu (nápoje, med) po Mělníku 100,- Kč. Osobní odběr zdarma.

RAPI-TEC Teraso 5x60 200ks

Kód: 21-0122
1 148,20 Kč / bal
Skladem (4 bal)

Speciální vruty pro spojování terasových palubek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vruty Rapi-tec® TERASO je možné použít pro viditelné připojení terasových palubek ke spodní dřevěné konstrukci a pro viditelné připojení fasádních profilů k nosné dřevěné konstrukci. Konstrukce těchto vrutů je přizpůsobena pro použití v tvrdých dřevinách. Jsou charakteristické upravenou geometrií hlavy, která přispívá k nižšímu namáhání dříku tahem.
Vruty Rapi-tec® TERASO jsou vyrobeny z martenzitické nerezové oceli C, která je kalitelná. Při výrobě procházejí vruty vyráběné z tohoto druhu oceli tepelným zpracováním - kalením, a proto přenesou vyšší kroutící moment do zlomu. Martenzitická nerezová ocel odolává působení povětrnostních vlivů a vruty vyrobené z této nerezové oceli jsou určeny pro připojení neagresivních dřevin. Přestože mají vruty Rapi-tec® TERASO vyšší kroutící moment do zlomu, doporučujeme je používat s předvrtáním, zejména z estetických důvodů.
V případě použití těchto vrutů pro připojení terasových palubek doporučujeme použít dilatační díly a pro snadné vytvoření pravidelných spár mezerníky. Pro montáž terasových palubek je možné využít pouze průměr 5,0 mm. Průměr 4,0 mm je vhodný pro pomocné spoje, např. upevnění terasové lišty.

Doplňkové parametry

Kategorie: Spojovací materiál
Délka: 60 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: